Dëshmia e ish-policit: Arsye për vrasjen e Triumf Rizës ishte lidhja me Adelina Ismajlin

Në rigjykimin ku Enver Sekiraqa po akuzohet për nxitje në kryerjen e veprës penale të vrasjes së rëndë, në seancën e së premtes ka dhënë dëshminë e tij, dëshmitari Shpend Qerimi. Qerimi,... Lexo më shumë »

Në këtë datë të veçantë do të lansohet albumi i “PINT”

Grupi “PINT”, tash e një kohë janë duke punuar në albumin e ri. Duket se pritjes i erdhi fundi pasi albumi i tyre “United State of Albania” do të lansohet me 17... Lexo më shumë »

Kështu e shijon jetën e natës kryeministri Haradinaj me gruan e tij

Kryeministri Ramush Haradinaj ka gjetur pak kohë që të relaksohet larg aktiviteteve të përditshme. Ramush Haradinaj bashkë me bashkëshorten e tij Anitën janë relaksuar mbrëmë në një nga klubet e kryeqytetit. Pas... Lexo më shumë »

Një hit tjetër: Gashi e Ledri gati klipin e ri, mësoni datën!

Gjatë verës që kaloi në Kosovë për herë të parë u mbajt festivali Sunny Hill, event që mblodhi yje të famshme botërore, në mesin e tyre edhe reperin kosovar të njohur në... Lexo më shumë »

Flaka Krelani provokuese, dukja e saj ‘përvëluese’

Flaka Krelani po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja nga Gjakova e cila asnjëherë nuk heziton të shfaqet provokuese edhe në imazhet e reja ka ardhur e tillë, shkruan Indeksonline.... Lexo më shumë »

Këngëtari kritikon deputetët e Gjilanit: Marre, ju flejtët në Kuvend! A e dini pse i keni marr votat ?

Këngëtari i njohur nga Gjilani, Ilir Demolli apo i njohur si Faraoni G ka kritikuar deputetët e Kuvendit të Kosovës që vijnë nga rrethina e Gjilanit. Derisa ka përmendur faktin që seanca... Lexo më shumë »

Ilda Bejleri nuk ndalet, sonte ‘kall’ me pamjen!

Ilda Bejleri edhe një herë ka treguar se ka forma që secila femër do i ëndërronte. Në një video që moderatorja ka publikuar në ‘Instagram’ ka treguar linjat super seksi në një... Lexo më shumë »

Këta janë emrat që do të përformojnë në ‘Oscars 2019’

Këngëtarja e njohur Lady Gaga dhe Brandley Cooper do të performojnë në edicionin e këtij viti të ndarjes së çmimeve ‘Oscars’. Akademia e Arteve dhe Shkencave ka konfirmuar lajmin se yjete e... Lexo më shumë »

Ana Kabashi: Një natë me Noizyn, pasi është single

Ana Kabashi ka befasuar me përgjigjen e saj në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”. Ana Kabashi ishte protagoniste e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja është vënë... Lexo më shumë »

Pa u bërë 24 orë, kënga e re e Mozzik dhe Loredana prek milionëshin e parë!

Projekti i shumëpritur i dy artistëve të njohur, Mozzik dhe Loredana është mirëpritur nga adhuruesit e dyshes. Pa u bërë ende 24 orë projekti ‘Romeo and Juliet’ kanë kaluar mbi një milion... Lexo më shumë »